Detaily nehnuteľnosti

Stavebný pozemok v krásnom horskom prostredí Hejce – reality Maďarsko - Maďarsko

  • 20170703_102154

Katalógové číslo : 5500

Na predaj - Pozemok

Ponuka na predaj – stavebný pozemok v Maďarsku pri Košiciach v maďarskej obci Hejce pri slovenskej hranici. Smer Kechnec, Milhosť . Vzdialenosť od Košíc je 40 km. V obci sa nachádza aj slovenská komunita.
Ponúkaný pozemok je vhodný na výstavbu RODINNÉHO DOMU, prípadne chalupy. Nachádza sa v TICHEJ bočnej ULIČKE blízko lesa v novej časti obce. Výmera 1000 m2, úplná ROVINA.
V cene nehnuteľnosti je pozemok, napojenie na inžinierske siete, prípadne po dohode vydanie stavebného povolenia maďarským stavebným úradom, projekt. Napojenie na inžinierske siete bude možné najskôr o rok.
Lukratívna, turisticky atraktívna lokalita v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti – pozemok na predaj Košice – okolie.
Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu.
V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je ďalej aj právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie – VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

Poloha

Pridané od Ing. Viktória Horňáková

  • Mobil : 0905143255

2009 pozícia realitný maklér, 2010 ukončenie štúdia na TU v KE, 2015 založenie realitnej kancelárie
Dozvedieť sa viac

Kontakt

Loading...
 

Podobné nehnuteľnosti