Detaily nehnuteľnosti

3 – izbový byt v rezidenčnom dome na ulici Dobšinského – Košice – Sever - Slovensko

  • 8-327l1n9y6oa9ao7mrfva4q
  • 7-327l1m58m1hka8hsan7doq
  • Sch_2B_2.NP_-1

Na predaj 164,000€ - Byt
112 m2 3 Spálne 1 Kúpelňa 1 Garáž  Pridať k obľúbeným Tlačiť

Novostavba rezidenčného bytového domu s piatimi bytmi uprostred zástavby rodinných domov v lokalite Košice – Sever.
Základnou myšlienkou projektu bolo vytvorenie moderného domova, ktorý ponúka vynikajúcu mestskú dostupnosť, priamo prepojenú s voľnočasovou aktivitou v podobe okolitej prírody a športového vyžitia.
Mestská časť Košice – Sever patrí medzi najstaršie a najžiadanejšie časti mesta určené na bývanie. Pokojná lokalita obklopená oddychovo-rekreačnými areálmi (Anička, Alpinka, Čermeľ, Bankov a Jahodná), mnohými parkami a športoviskami. Výborná dostupnosť verejnej dopravy (električková, autobusová, trolejbusová) a zároveň priame napojenie na mestský vnútorný okruh. V blízkosti bytového domu sa nachádza poliklinika Sever, viaceré základné a stredné školy, ako aj Technická Univerzita v Košiciach a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie.
Všetky byty vynikajú modernou dispozíciou s otvoreným multifunkčným riešením dennej časti. Samostatné, dokonale presvetlené vonkajšie terasy či veľké loggie, prístupné priamo z obývacích izieb, ponúkajúce možnosť odpočinku v príjemnom prostredí. V bytovom dome sa nachádza pohodlný bezbariérový výťah s kapacitou až 8 osôb. Vertikálne prepája všetky podlažia, samozrejmosťou je dokonalé akustické odizolovanie.
Garáže a Pivničné priestory sú situované na prízemí. Parkovacie plochy sú v podobe 7 parkovacích miest, rozdelených na 5 parkovacích statí v hlavnej garáži a jeden súkromný garážový box s 2 miestami. V garážových priestoroch je maximálny komfort zabezpečený aj zvýšenou svetlou výškou pre parkovanie vozidiel typu SUV, vrátane strešného boxu. Pivničné priestory (Sklady) sú rozdelené na dva typy rôznych rozmerov. Je vyhradené ku každému bytu s možnosťou výberu parkovacieho miesta alebo garážového boxu. Prepojenie garážových priestorov s bytovými jednotkami je riešené vstavaným výťahom ako aj komunikačným schodiskom. Parkovacie miesto nie je súčasťou ceny bytu.
Tento apartmán pod označením Attractive sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží v danom bytovom dome Dobšinského. Jedná sa o trojizbový byt s modernou otvorenou dispozíciou. Všetky obývacie izby sú orientované na južnú stranu, čo značí dokonalé presvetlenie bytu počas celého dňa. Tento apartmán disponuje aj rozľahlou terasou na ktorú je umožnený prístup z každej obývacej izby. V apartmáne sa nachádzajú aj dve hygienické zariadenia, z toho jedno ako hosťovské hneď v zádverí. Byt dokonale spĺňa kritériá pre všetky typy potencionálnych záujemcov,mladej rodiny alebo staršieho páru.
Podlahová plocha bytu 74,87 m2, terasa 37,32 m2, spolu 112,19 m2. Cena v štádiu holobyt, vrátane podlahového vykurovania vlastným plynovým kondenzačným kotlom.

Poloha

Pridané od Ing. Viktória Horňáková

  • Mobil : 0905143255

2009 pozícia realitný maklér, 2010 ukončenie štúdia na TU v KE, 2015 založenie realitnej kancelárie
Dozvedieť sa viac

Kontakt

Loading...
 

Podobné nehnuteľnosti