Detaily nehnuteľnosti

2-izbový byt v rezidenčnom dome na ulici Dobšinského – Košice – Sever - Slovensko

  • 8-327l1n9y6oa9ao7mrfva4q
  • 7-327l1m58m1hka8hsan7doq
  • Sch_3C_3.NP_-1

Na predaj 139,900€ - Byt
92 m2 2 Spálne 1 Kúpelňa 1 Garáž  Pridať k obľúbeným Tlačiť

Novostavba rezidenčného bytového domu s piatimi bytmi uprostred zástavby rodinných domov v lokalite Košice – Sever.
Základnou myšlienkou projektu bolo vytvorenie moderného domova, ktorý ponúka vynikajúcu mestskú dostupnosť, priamo prepojenú s voľnočasovou aktivitou v podobe okolitej prírody a športového vyžitia.
Mestská časť Košice – Sever patrí medzi najstaršie a najžiadanejšie časti mesta určené na bývanie. Pokojná lokalita obklopená oddychovo-rekreačnými areálmi (Anička, Alpinka, Čermeľ, Bankov a Jahodná), mnohými parkami a športoviskami. Výborná dostupnosť verejnej dopravy (električková, autobusová, trolejbusová) a zároveň priame napojenie na mestský vnútorný okruh. V blízkosti bytového domu sa nachádza poliklinika Sever, viaceré základné a stredné školy, ako aj Technická Univerzita v Košiciach a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie.
Všetky byty vynikajú modernou dispozíciou s otvoreným multifunkčným riešením dennej časti. Samostatné, dokonale presvetlené vonkajšie terasy či veľké loggie, prístupné priamo z obývacích izieb, ponúkajúce možnosť odpočinku v príjemnom prostredí. V bytovom dome sa nachádza pohodlný bezbariérový výťah s kapacitou až 8 osôb. Vertikálne prepája všetky podlažia, samozrejmosťou je dokonalé akustické odizolovanie.
Garáže a Pivničné priestory sú situované na prízemí. Parkovacie plochy sú v podobe 7 parkovacích miest, rozdelených na 5 parkovacích statí v hlavnej garáži a jeden súkromný garážový box s 2 miestami. V garážových priestoroch je maximálny komfort zabezpečený aj zvýšenou svetlou výškou pre parkovanie vozidiel typu SUV, vrátane strešného boxu. Pivničné priestory (Sklady) sú rozdelené na dva typy rôznych rozmerov. Je vyhradené ku každému bytu s možnosťou výberu parkovacieho miesta alebo garážového boxu. Prepojenie garážových priestorov s bytovými jednotkami je riešené vstavaným výťahom ako aj komunikačným schodiskom. Parkovacie miesto nie je súčasťou ceny bytu.
Tento apartmán pod označením Just for Two sa nachádza na 3.nadzemnom podlaží v danom bytovom dome Dobšinského. Jedná sa o dvojizbový byt s modernou otvorenou dispozíciou z ktorej je možné vstúpiť aj na príslušnú terasu. Jedná sa o dokonalý dvojizbový apartmán s rozľahlými miestnosťami a priestrannou kúpelňou. Byt je ideálnym miestom pre pár alebo jednotlivca. Podlahová plocha bytu je 77,85 m2 plus terasa 13.83 spolu 91, 68 m2. Cena v štádiu holobyt, vrátane podlahového vykurovania vlastným plynovým kondenzačným kotlom v cene.

Poloha

Pridané od Ing. Viktória Horňáková

  • Mobil : 0905143255

2009 pozícia realitný maklér, 2010 ukončenie štúdia na TU v KE, 2015 založenie realitnej kancelárie
Dozvedieť sa viac

Kontakt

Loading...
 

Podobné nehnuteľnosti